Gabinet

Nasz gabinet wyposażony został aparaturę i urządzenia DENS najnowszej generacji, które pomagają Pacjentom w stopniowym powrocie do zdrowia. Jest to zarówno wysoko zaawansowana technologicznie aparatura diagnostyczna jak i urządzenia służące do terapii różnych stanów chorobowych.
Dysponujemy aparatami do oceny stanu zdrowia Pacjenta, wspierającymi procedury diagnostyczne oraz wskazującymi
najszybsze i dające najtrwalsze efekty terapeutyczne.
Urządzenia, które wykorzystujemy w kontakcie z Pacjentem, są bezpieczne. Zostały one dopuszczone do stosowania licznymi międzynarodowymi
atestami i certyfikatami. Ich autentyczność można stwierdzić kontaktując się bezpośrednio z Producentem lub Instytutem Atestującym.


Wśród naszych urządzeń znajduje się aparat DENS Vertebra, służący do terapii wielu chorób wewnętrznych ale także do precyzyjnego masażu kręgosłupa.
Terapia tym urządzeniem polega na cyklicznym wysyłaniu do centralnego układu nerwowego delikatnych impulsów elektrycznych o częstotliwościach idealnie dobranych do określonego schorzenia czy dysfunkcji. Filozofia terapii DENS polega bowiem na przywracaniu chorej tkance drgań komórkowych o częstotliwościach charakterystycznych wyłącznie dla zdrowej tkanki. Dlatego jest to metoda tak bezpieczna a zarazem tak skuteczna.Zdrowie to także piękno i uroda. Pacjentom chcącym zadbać nie tylko o zdrowie ale także o urodę polecamy terapie DENS-Cosmo, których celem jest oczyszczenie i odmłodzenie skóry twarzy. Aparat ten został pierwotnie pomyślany jako urządzenie do wspomagania procesów gojenia ran i wyrównywania blizn pooperacyjnych okolic twarzoczaszki. Dodając do niego programy kosmetyczne, naukowcy uczynili z niego także doskonałe narzędzie liftingujące twarz i niwelujące zmarszczki.


Koreańska Szkoła Refleksoterapii Su Jok głosi, że na stopie znajduje się projekcja wszystkich organów wewnętrznych i części ciała człowieka. Właściwie opracowana i odpowiednio aplikowana stymulacja tych obszarów metodą DENS powoduje bardzo wyraźny skutek leczniczy w przypadku całego szeregu chorób: ortopedycznych, zapalenia i zwyrodnienia stawów, chorób naczyń kończyn dolnych, żylaków, cukrzycy, miażdżycy, chorób układu moczowo-płciowego, dróg oddechowych, przewodu pokarmowego.


Certyfikaty